Digiturundus

Marketing Sharks – digiturunduse agentuur, kes teeb ka tulemusi!

Digiturundus tervikuna

Digiturundus püsiteenusena koosneb mitmetest erinevatest teenustest. Milliseid töid ja millises mahus teha sõltub juba kliendi ärist ja sihtturust. Digiturundus tervikuna on pidevas muutumises ja seetõttu ongi oluline valida just need digiturunduse teenused, mis kõige odavamalt ja kõige rohkem oste või päringuid genereerivad.

Digiturunduse üheks oluliseks alustalaks on analüüs. Analüüs hõlmab endas nii kodulehe analüüsi kui ka kliendi ärianalüüsi. Sealt tuleneb internetiturunduse strateegia. Strateegia aitabki keskenduda nendele teenustele, mis toovad parima tulemuse.

Kogenud digiturunduse agentuur teab, mida vaadata ja millele rõhku panna. Ei ole mõtet teha tegevusi tegevuse pärast vaid tuleb panustada sinna, kus tagasiteenimise punkt oleks maksimaalne.

Marketing Sharks-i asutajad ja meeskond on digiturundusega kokku puutunud juba rohkem kui kakskümmend aastat. Selle aja jooksul oleme näinud mitmeid suunamuutusi ja tänu suurele kogemusele oskame näha seoseid seal, kus algajad tihti ei orienteeru. Võta meiega kindlasti ühendust ja veendu meie pädevuses juba ise.

Peamised püsiteenuse valdkonnad:

  • checkKodulehe arendused, turvamonitooring ja sisuhaldus
  • checkSEO teenus
  • checkGoogle Ads teenus koos remarketingiga
  • checkSotsiaalmeedia sisuhaldus ja reklaami teenused koos remarketingiga
  • checkSisuturundus
  • checkAutomatiseeritud e-posti turundus
  • checkProtsesside digitaliseerimine

Soovite olla klientidele nähtav internetis?

Soovite uusi kliente? Olla ka olemasolevatele klientidele nähtav?

Soovite turundusspetsialistide täisteenust?

Teil pole palgal turundusspetsialistede armeed? Mida valida, mida teha, kuidas teha?

Soovite kuluefektiivset turundust?

Teile on oluline, et iga kulutatud sent tooks teile maksimaalselt raha tagasi?

Kodulehe arendused, turvamonitooring ja sisuhaldus

Sisaldab kodulehe hooldust sh. moodulite uuendamist, varunduse tegemist, turvamist. Selle alla saab koondada kõik tugiteenused, mida on võimalik teostada kodulehe või e-poe puhul. Tihti on kodulehel tehnilised probleemid või mingid elemendid takistavad külastajate konverteerumist päringuks või ostuks. Seetõttu on vajalik kodulehe arendustega tegeleda.

SEO tööd

Teostame SEO töid parandamaks kliendi lehe üldist kui ka märksõnade põhist nähtavust otsingumootorites. Optimeerimisel teeme nii kodulehe põhised sisemisi töid kui ka kodulehe väliseid töid. Eesmärk on orgaanilises otsingus jõuda oma valdkonnas parimate tulemuste hulka, et korjata enamuses külastajaid endale.

Google Ads teenus koos remarketingiga

Ads teenusena koostame, seadistame ja haldame kliendi Google Ads kontot. Vajadusel loome uue konto. Teostame pidevat optimeerimist ja vajadusel ka remarketingi. Eesmärk on kanal tööle panna selliselt, et iga kulutatud sent tuleks mitmekordselt tagasi, mitte vastupidi.

Sotsiaalmeedia sisuhaldus ja reklaami teenused koos remarketingiga

Haldame kliendi olemasolevat Facebooki lehte. Tegeleme klientidega suhtlemisega ning postitame uudiseid ning sisu vastavalt turundusstrateegiale.

Samuti kuulub siia alla Facebooki reklaamihaldus. Loome ning optimeerime vastavalt strateegiale Facebookis reklaame.

Lisaks kasutame taasturundus ehk remarketingi võtteid, et turundada võimalikult kuluefektiivselt.

Sisuturundus

Sisu tootmine kliendi blogisse või kodulehele. Või sisu koostamine kliendi poolt etteantud materjalide põhjal. Lähtume kliendi teenustest ja toodedest. Loome sisu sellises võtmes, et see pakuks olemasolevatele kui tulevastele klientidele väärtust. Sisu töötleme selliseks, et see oleks hästi nähtav otsingumootorites. Sisu jagame ka erinevate kanalite kaudu nagu uudiskirjad, sotsiaalmeedia kui ka kodulehel endal.

Automatiseeritud e-posti turundus

Selle teenusega liidame kliendi automatiseeritud tarkvaraplatvormiga, kus erinevad kliendid jagatakse erinevatesse segmentidesse ja nendele luuakse automatiseeritud tunnelid, mis tõstavad teenuse või toodete konversioonimäära väga hästi.

Uue põlvkonna digitaliseerimine

Digiturundus on teenus, mille kõige suurem kasutegur avaldub protsesside automatiseerimisest. Erinevate tarkvarade liitmisest selliselt, et kõik protsessid toetaksid maksimaalselt ettevõtte vajadusi ja strateegiaid. Inimfaktorit minimaliseerides ning uue põlvkonna AI-d maksimaliseerides. Selles protsessis lähtutakse väga ärilistest strateegiatest kui ka kliendi persoonadest. Protsess on pikk, kuid lõpptulemus aitab säästa palju inimtööjõudu ning viia ettevõtte protsessid uuele tasemele.

Vajadus olemas?

Võtke ühendust juba täna ja viime teie äri järgmisele tasemele!