Google Ads teenus

300 +km / kuu - 6 kuud

Soovite olla Google otsingumootoris esilehel nähtaval reklaamiga?

Suur osa inimesi otsib ettevõtete teenuseid ja tooteid Google otsingust.

Soovite oma päringuid ja oste kasvatada?

 

Kategooria:
Mida see teenus tähendab?

Google Ads teenus on Google reklaamide haldus- ja optimeerimisteenus. Loome või haldame Google reklaamikontot kliendi nimel. Eesmärk on teatud märksõnadega sihtturul olla nähtav, kui keegi neid otsib. Reklaamidel klikkides jõuavad kliendi kliendid nende e-poodi või kodulehele, kus siis tehakse ost või saadetakse päring.

Igakuine teenus?

Töötame kuu põhimõttel, kus analüüsime pidevalt situatsiooni ning vastavalt olukorrale teeme korrektuure ja optimeerimistöid, et reklaamihind oleks kliendi jaoks maksimaalselt odav. Teiseseks eesmärgiks on reklaamid kliendi jaoks maksimaalselt konverteeruvaks optimeerida. Töid on palju, mida teha – seetõttu on oluline ajas kogu reklaamikontot parendada, mis nõuab oma aja.

Raporteerimine?

Koostame igale kliendile oma “dashboardi” ehk raporti, kus on näha tööde mõju ja muid olulisi indikaatoreid. Raport on kättesaadav 24/7 online keskkonnas.

Milliseid töid peamiselt tehakse?

Loome kampaaniaid Google poolt defineeritud praktikate põhimõttel, et kõik vastaks Google poolt ettekirjutatud reeglitele ja eeskirjadele. Optimeerime kampaaniaid selliselt, et kliendi lehele satuks õige sihtrühm ning et reklaamikulu oleks maksimaalselt väike. Peamiselt tähendab, see struktuuri, tekstiliste sisude ja parendamise töid parema kvaliteedihinde saamiseks.

Kogemus

Oleme Google Adsiga tegelenud juba aastast 2012. Meie meeskond on spetsiaalised Google eksamid läbinud ning sertifitseeritud Google Ads spetsialistid.

Ligipääsud

Töödeks on vajalikud ligipääsud, mida küsime peale teenuse ostmist. Vajame ligipääsusid järgmistele kontodele:

  • Kodulehe admin ligipäääs
  • Google Analytics ligipääs
  • Google Search Console ligipääs
  • Google Ads konto ligipääs (kui konto on juba loodud)

Juhul kui ligipääsud puuduvad või see on liiga keeruline – ärge muretsege tegeleme ja aitame sellega!


Andmed

Palume veel lisaks mõelda:

  • 5 märksõna, millega kliendid võiksid teid leida
  • 5 konkurenti