SEO teenus

600 +km / kuu - 6 kuud

Soovite olla Google otsingumootoris esilehel nähtaval?

Suur osa inimesi otsib ettevõtete teenuseid ja tooteid Google otsingust.

Soovite oma päringuid ja oste kasvatada?

SEO teenus oma parimas võtmes. 12 aastast kogemust, mida saame teie hüvanguks tööle panna.

 

Kategooria:
Mida SEO teenus tähendab?

SEO optimeerimine on teenus, kus toome kodulehe või e-poe sihtturul Google osingus esilehele. Selle tulemusena kasvab oluliselt kodulehe külastus ja sealt tulenevalt ka ostude või päringute arv. Kui koduleht või e-pood on otsitavate märksõnadega Googles nähtav, leiavad kliendid teid kiiresti ja ka õigete märksõnadega üles. See kasvatab teie äri ja tõstab konkurentsivõimet.

Igakuine teenus?

Töötame kuu põhimõttel, kus analüüsime pidevalt situatsiooni ning vastavalt olukorrale teeme nii sisemisi, tehnilisi kui ka välimisi SEO töid selliselt, et nähtavus saavutatakse võimalikult kiiresti. Meie eesmärk on teenuse kulu võimalikult kiiresti vormistada teile tuluks. Ühekordne või lühiajaline töö reeglina ei garanteeri häid tulemusi – seetõttu on oluline teenust tarbida kuu põhimõttel.
Ostes meie teenuse e-poest tekitatakse siduvus kuueks kuuks. Keskmiselt kuue kuu pealt saavutatakse teenuse suhtes positiivne ROI ehk teenite rohkem lisatulu, kui varemalt ning SEO teenus on teie jaoks kasumlik. 90% klientidest jätkavad SEO teenusega ka peale kuue kuulist perioodi kuna selle kasutegur on olnud väga hea.

Raporteerimine?

Koostame igale kliendile oma “dashboardi” ehk raporti, kus on näha tööde mõju ja muid olulisi indikaatoreid. Raport on kättesaadav 24/7 online keskkonnas. Peamiselt näitame seal märksõnade positsioone, orgaanilise liikluse (otsingumootorite kaudu tulnud külastused) muutusi ajas, väliste viidete detaile, tehnilisi detaile jms. Raportit õpetame koheselt esimesel kuul ka õieti lugema.

Milliseid töid peamiselt tehakse?

Töötame 80/20 põhimõttel. SEO töid on tuhandeid, mida võiks teha aastakümmneid. Eksperte eristabki algajatest õigetele töödele keskendumine, mis tooksid kiiresti häid tulemusi. See kogemus on võimalik tekkima ainult pika kogemuse baasil. Meie meeskond analüüsib jooksvalt kogu olukorda ja keskendub kliendi profiilist ja eesmärkidest lähtuvalt kõige mõjukamatele töödele. Valdame nii tehnilist SEO tööd (ka koodi tasandil arendamist), SEO sisemisi sisu töid, SEO välimisi töid.

Kuidas eristada erinevaid teenusepakkujaid?

SEO teenuse pakkujaid on Eestis sadu. Tihti arvatakse, et mõne Youtube video vaatamine või algtaseme koolituse läbimine viib teadmised eksperdi tasemele. Paraku nendest teadmistest jääb ka juba Eestis väheseks. Konkurents on ajas kasvanud ning lihtsamate teadmistega ei ole võimalik häid tulemusi saavutada. Seetõttu soovitame alati kontrollida agentuuri tausta. Kaua nad on toimetanud, kas nad on ka mingeid arvestatavaid tulemusi teinud. Viimases osas tasuks alati arvestada valdkonna ja konkurentsiga. Kui valdkond on konkurentsivaene ja otsingutemaht väike võib tõesti tulemused saavutatavad olla ka väikese tööga. Ja iga IT mees ei saa olla kohe SEO ekspert – see oleks sama kui väita, et iga ehitaja on arhitekt. Klassika on ikka hind: hea ekspert hindab enda tööaega vääriliselt ja teab, kui palju sisendit on vaja tulemuste saavutamiseks ning ebakindel amatöör ilmselt on nõus ka peaaegu tasuta tööd tegema.

Kogemus

Oleme SEOga tegelenud juba aastast 2007. Selle aja jooksul oleme teenindanud nii suuri kui ka väikesed ettevõtteid globaalsel tasandil. Meie SEO spetsialistid on sertifitseeritud ja läbinud erinevaid koolitusi, mis on mõeldud ainult tippspetsialistidele. Oleme investeerinud teadmistesse aastaid ja suuri summasid, et tagada kõrge kvaliteet. Arendame ennast meeskonna siseselt pidevalt, et olla konkurentidest mitu sammu ees. Kasutame reeglina tasulisi SEO tööriistasid nagu Ahrehs, Moz, Semrush, Surfer SEO ja paljusid teisi. Meil on väljakujunenud partnerite võrgustik globaalsel tasandil erinevate sihtturgude lõikes, kus saame rakendada kohalike SEO tippspetsialistide kogemusi partnerluse näol kui seda peaks vaja minema.


Edulood

Edulugu Inglismaal
Üks meie edulugudest maailma konkurentsitihedamal turul Inglismaal.

Kliendi valdkond: jalgpalli panustamine (väga kõrge konkurents)

Kliendi sihtriik: Inglismaa sh. USA (väga kõrge konkurents)

Periood: 1 aasta

KÜLASTUSTE KASV 7870%

KONVERSIOONIDE KASV 624%

Klientide tagasiside

“Arvestades seda, et meie valdkonnas ei ole märksõnadega tulemuste saavutamine lihtne, olime juba kuu möödudes Google’s esilehel! Kiired tulemused panid tõsiselt hämmastama ja ma ei uskunud ausaltöeldes esmalt nendesse. Julgen soovitada..”


“Meie selle aasta juulikuu on siiani olnud e-poes erakordselt hea müügiga. Mis iganes see ei ole, nii võiks jätkata:)”


“Analüüsisime, milliste märksõnadega potentsiaalne klient meid internetist otsib ning viisime enda kodulehed märksõnadega vastavusse, mille tulemusena päringute arv kodulehelt kolmekordistus!.”


“Tihti lubatakse palju aga tulemused jäävad kesiseks. Nende puhul on olemas ka head tulemused. Meeldib, et mõeldakse kaasa äriliselt ja pakutakse proaktiivseid lahendusi.”

Ligipääsud

Töödeks on vajalikud ligipääsud, mida küsime peale teenuse ostmist. Vajame ligipääsusid järgmistele kontodele:

  • Kodulehe admin ligipäääs
  • Google Analytics ligipääs
  • Google Search Console ligipääs
  • Kodulehe serveri / FTP ligipääs

Juhul kui ligipääsud puuduvad või see on liiga keeruline – ärge muretsege tegeleme ja aitame sellega!


Andmed

Palume veel lisaks mõelda:

  • 5 märksõna, millega kliendid võiksid teid leida
  • 5 konkurenti