Kodulehe hooldusleping

160 +km / kuu

Vajate oma WordPressil olevale kodulehele uuendust?

Teil puudub kindel arenduspartner, kes aitab teid kiiresti?

Valige Marketing Sharks oma arenduspartneriks ja teie koduleht on kaitstud ning toimiv!

Kategooria:
Kellele see lahendus sobib?

Kodulehe hooldus sobib kõigile, kellel on kasutusel WordPressile ehitatud koduleht ja te soovite, et teil oleks e-pood 24/7 toimiv ning turvatud.


Hooldusleping sisaldab

Turvamonitoorimine
Turvamonitoorimine on kodulehe proaktiivne ja pidev jälgimine lehekülje turvalisuse tagamiseks. Turvamonitoorimine kaitseb ennetavalt lehekülge pahatahtlike ja viiruslike rünnakute eest. Vajadusel tehakse esimesel võimalusel toiminguid tagamaks lehe tõrgeteta toimivus, mitte hiljemalt kui 24h jooksul (tööpäevadel). Turvamonitoorimisel jälgitakse igat sisse logimist ja rünnakute katset kodulehe administreerimise liidesesse. 

Hooldustööd
Hooldustööd on tööd, mida teostatakse iga kuu ettemääratud mahus, mis on välja toodud projekti kalkulatsioonis. Hooldustööd sisaldavad endas WordPressi moodulite ja põhja uuendusi, tagamaks kodulehe toimivust ja turvalisust.

Kasutajatugi
Kodulehe erinevate probleemide lahendamine läbi projektijuhtimise keskkonna (Asana). Teenus on mõeldud juhuks, kui klient vajab abi kodulehe administreerimise või kodulehega seonduvate probleemide korral. 

Kogemus

Oleme WordPressi arendusega tegelenud juba aastast 2012. Meil on nii suuri kui ka väikeseid hoolduskliente. Oleme enda klientide jaoks alati olemas ning oleme loonud oma süsteemi, kus saame väga kiiresti ja mugavalt jälgida klientide olukorda ning proaktiivselt reageerida.

Klientide tagasiside

Marketing Sharks on olnud Tallinna Veele abiks juba mitmete veebilahenduste loomisel. Hindame kõrgelt Marketing Sharksi suurt operatiivsust jooksvate probleemide lahendamisel. Veaparandusi ei tule oodata päevi, väiksemad mured saavad sageli lahendatud juba loetud minutitega.

Eliis Randver / Kliendisuhete ja kommunikatsiooni juht / AS Tallinna Vesi

Mis peab olema olemas teenuse ostmiseks?

WordPressil asuv koduleht.

Millele peaks mõtlema?
1. Majutuse ja domeeni ligipääsud

Juhul, kui mingis osas on abi vaja või ei oska lahendada – ärge muretsege saame aidata!