Lottemaa

Eridisainiga e-pood

Klient

Baltimaade suurim teemapark Lottemaa on kaunis rannametsas asuv Leiutajateküla, mis on tuttav Lotte filmidest, muusikalidest ja raamatutest. Siin kohtud Lotte, Bruno, Alberti ja teiste Leiutajateküla elanikega ning saad nendega koos mängida ja leiutada.

Lähteülesanne

Luua kliendile uus veeb, mis kajastaks rohkem Leiutajateküla identiteeti ja tekitaks uuel kodulehe külastajal parema arusaama, mis teda Lottemaad külastades ees ootaks. Oluline oli teemaparki külastada soovijale koheselt välja tuua temale kõige olulisemad teemad – lahtiolekuajad, piletiinfo ja piletiostu võimaluse.

Lahendus

Tegime skaleeruva eridisainiga lehe WordPressile (http://lottemaa.ee), leht on viies keeles. Eelnevalt analüüsisime vana veebi külastaja kasutusharjumust, mille tulemusena tõstsime esile just kõige olulisema info. Seejärel tegime disaini kliendi poolt etteantud pildimaterjali põhjal. Kliendi soovil teostasime ka kiirteadete jaoks hõljuva Helmi (vt lisatud pilti), see ilmub ainult siis, kui Lottemaal on oma külastajatel midagi olulist teatada. Lehe külastaja saab vajadusel mugavalt selle kiirteate ristist kinni panna.

 

Enne ja pärast

Lottemaa avaleht

Kvaliteedi näitajad

Silktide skoor 0-10ni
Uus veeb
7.4

Overall

8.1

Accessibility

7.8

Experience

6.8

Marketing

7.1

Technology

Soovite tellida meilt kodulehte?

Saada meile enda kontaktandmed ning võtame sinuga ühendust.