Timbeco

Eridisainiga kodulehekülg ja aastane SEO teenus

Klient
Timbeco põhitegevuseks on kõrge kvaliteediga elementmajade, palkmajade, ökomajade ja elementkonstruktsioonide projekteerimine, tootmine ning ehitamine.

Lähteülesanne
Luua kliendile keskkond, millega saaks siseneda eksportturgudele. Vana veeb oli suunatud lõpptarbijale, uus seevastu ärikliendile. Kliendi poolt oli koostatud põhjalik kodulehe struktuur ja loetelu kõikidest vajaminevatest funktsionaalsustest. Kliendil oli soov sisuloomega ja sisu sisestamisega ise tegeledea. Uue keskkonna loomise eesmärgiks oli tõsta eksportturgudelt saabuvate päringute osakaalu.

Lahendus
Tegime skaleeruva eridisainiga lehe WordPressile (http://www.timbeco.ee), kus rõhk oli skandinaavialikul puhtal ja usaldusväärsel disainil. Kogu lehe sisu on kuues keeles. Navigeerimise teeb kasutajale hõlpsamaks megamenüü kasutamine, kuna sisu on lehel palju. Kliendi soovile vastu tulles lõime võimaluse lühikoodidega muuta lehe funktsionaalsust. Mobiili kasutajale mõeldes on ikoonidega välja toodud mugav kontaktivõtmine mobiilist. Digiturunduses tegime aasta aega koostööd kliendiga kodulehe nähtavuse tõstmiseks viiel eksportturul Google’i orgaanilises otsingus (SEO).

 

 

Kvaliteedi näitajad

Silktide skoor 0-10ni
Vana veeb
5.4

Overall

4.0

Accessibility

4.2

Content

3.3

Marketing

5.5

Technology

Uus veeb
6.6

Overall

7.5

Accessibility

7.9

Content

5.6

Marketing

7.7

Technology

Külastuse kasv

Eestis
Soomes
Norras
Rootsis

Soovite saavutada samuti edu?

Saada meile enda kontaktandmed ning võtame sinuga ühendust