Google AdWords reklaam

Tanel Taluri

Kindlasti oled tähele pannud Google AdWordsi reklaame nii otsingumootorit kasutades ja tekstireklaame nähes kui ka niisama internetis surfates, kus kohtad erinevaid bännerreklaame. Google AdWords on üks oluline osa online turundusest ning järgnevalt seletame, mis see siis täpselt endast kujutab.

Mis on Google reklaam ehk Google AdWords?

Google AdWords on veebireklaami keskkond Google võrgustikus, mille kaudu saavad ettevõtted reklaamida oma tooteid või teenuseid. Google reklaamikeskkond  võimaldab ettevõtetel paigutada enda kodulehe reklaami Google otsingumootorisse või reklaamiprogrammiga liitunud partnerite veebilehtedele ja jõuda seeläbi uute potentsiaalsete klientideni. Google reklaam on väga hea kanal leidmaks nii lõpptarbjat kui ka äriklienti Internetis. Täna saab väita, et enamus inimesi otsivad Google otsingust infot. Olgu selleks siis tooted või teenused või lihtsalt taustakontroll.

Miks reklaamida end Googles?

  Võimaldage oma ettevõte üles leida
  Looge ühendus klientidega kõikjal veebis
  Reklaamige kohalikul või ülemaailmsel tasemel
  Jõudke õigete inimesteni õigel ajal
  Jõudke oma klientideni olenemata seadmest, mida nad kasutavad

Miks valida meid?

Marketing Sharks-i meeskonnas on ametlikult Google poolt sertifitseeritud spetsialistid, kes aitavad ja annavad oma parima selleks, et Sinu Google reklaam oleks võimalikult tõhus ja sealjuures soodne. Meilt saad mugava Google AdWordsi igakuise haldusteenuse, mille puhul jälgime ja optimeerime reklaame, et saaksid parima soovitud tulemuse. Teeme kliendiga koostööd ning meid iseloomustab läbipaistvus. Täna oleme AdWordsi teenust pakkunud juba paljudele klientidele nii Eestis kui ka mujal.google reklaam sertifikaat

google adwords sertifikaat