Kodulehe tegemine

Tanel Taluri
18. august 2016

Kodulehe tegemine on tänapäeval äriliselt väga oluline. Koduleht ei ole enam ainult visiitkaart, vaid tugev müügikanal olemasolevate klientide kinnistamiseks ja uute klientide leidmiseks. Kui koduleht tundub kehva siis seostatakse seda automaatselt ka ettevõtte kvaliteediga. Seetõttu pakub Marketing Sharks kvaliteetseid kodulehti tervikuna. Disainime ja programmeerime oma lehed ise ega vahenda kolmandaid osapooli.

Kodulehed valmistame WordPressi platvormile, mis on tavakasutajale lihtne ja arusaadav. Kodulehe tegemise juures jälgime, et see oleks kvaliteetselt teostatud, kasutajasõbralik ja vastaks tänapäeva veebistandarditele. Lisaks arvestame ettevõtte valdkonda, strateegiat ja eesmärke. Kõik meie loodavad kodulehed on toimivad nutitelefonides, tahvelarvutites kui ka tavaarvutites.

Meie tööprotsess on läbipaistev ning annab maksimaalse tulemuse kliendi jaoks.

Kodulehe tegemise 10 sammu:

1. Kohtumine – analüüs ja strateegia püstitamine
2. UX – user experience ehk kasutaja mugavuse projekti loomine
3. UI – user interface ehk disaini loomine
4. Programmeerimine standarditest lähtuvalt
5. Sisu koostamine ja lisamine
6. Testimine
7. Haldamise koolitus kliendile koos koolituse video loomega
8. SEO seadistused – kodulehe otsingumootoritele sõbralikuks seadistamine
9. Turvaseadistused, edasiseks lehe kaitseks ja monitoorimiseks
10. Lehe avalikustamine ja varunduse tegemine

 

Marketing Sharks-i kogemus:

Viimased tööd

 • Hearum tegeleb energiatõhusate tehnosüsteemide terviklahenduste ehitamisega. Valmistasime neile eridisainiga kodulehe.

  Hearum

  Hearum tegeleb energiatõhusate tehnosüsteemide terviklahenduste ehitamisega. Valmistasime neile eridisainiga kodulehe.

 • Mobiil24 tegeleb mobiiltelefonide ja arvutite müügi, – hoolduse ning – remondiga. Valmistasime neile eridisainiga e-poe.

  Mobiil24

  Mobiil24 tegeleb mobiiltelefonide ja arvutite müügi, – hoolduse ning – remondiga. Valmistasime neile eridisainiga e-poe.

 • Lottemaa on kaunis ranna metsas asuv Leiutajateküla, mis on tuttav Lotte joonisfilmidest, muusikalidest ja raamatutest. Valmistasime neile eridisainiga lehe.

  Lottemaa

  Lottemaa on kaunis ranna metsas asuv Leiutajateküla, mis on tuttav Lotte joonisfilmidest, muusikalidest ja raamatutest. Valmistasime neile eridisainiga lehe.

 • Dunker on suurim veinide maaletooja Eestis. Valmistasime neile eridisainiga e-poe ning liidestasime Microsoft Axapta laotarkvaraga.

  Dunker

  Dunker on suurim veinide maaletooja Eestis. Valmistasime neile eridisainiga e-poe ning liidestasime Microsoft Axapta laotarkvaraga.

 • Rudus AS põhitegevusaladeks on betooni ja graniitkillustiku müük. Valmistasime neile eridisainiga kodulehe.

  Rudus AS

  Rudus AS põhitegevusaladeks on betooni ja graniitkillustiku müük. Valmistasime neile eridisainiga kodulehe.

Referentsid

Valisime koostööpartneriks Marketing Sharks´i meeskonna, kuna nad oskasid kuulata ja arvestada meie soovidega. Saime just sellise veebilehe, mida soovisime. Erilised kiidusõnad tahame edastada nende programmeerijatele, kes mõtlesid kaasa ja panid asjad tööle – nagu võlurid.

Marek Roostar Timbeco OÜ

Meie koostöö Marketing Sharks meeskonnaga oli meeldiv ja positiivne kogemus.

Marketing Sharksi näol on tegemist äärmiselt professionaalse ja motiveeritud ettevõttega.

Lisaks tooks esile nende paindlikkust, kaasamõtlemise tahet, agiilsust ja soovi luua kliendile maksimaalselt sobivaid lahendusi.

Marika Talpas-Taltsepp Marika Foto OÜ

Suurepärane koostööpartner, kes arvestab kliendi visiooniga ning pakub omapoolseid mõtteid, et saada parim soovitud tulemus.

Raul Kastan HN Steel OÜ

Koostöös Marketing Sharksiga analüüsisime, milliste märksõnadega potentsiaalne klient meid internetist otsib ning viisime enda kodulehe märksõnadega vastavusse, mille tulemusena päringute arv kodulehelt kolmekordistus!

Eva-Maria Egipt-Peenmaa Estonian Experience OÜ

Koostöö Marketing Sharksiga oli meeldiv ja professionaalne. Kõikidele küsimustele saime kiire ja selge vastuse. Tänu programmeerija headele ideedele ja abile saime valmis väga hea kodulehe.

Helena Helendi OÜ ITAK

Palun võtke meiega ühendust alloleva vormi kaudu! eridisainiga erilahendust odavamat valmislahendust ei oska öelda


 0 kuni 1000€ 1000€ kuni 5000€ 5000€ ja rohkem