Kodulehe tegemine

Tanel Taluri

Kodulehe tegemine on tänapäeval äriliselt väga oluline. Kodulehed ei ole enam ammu visiitkaarti tüüpi lahendus, vaid tugev müügikanal olemasolevate klientide kinnistamiseks ja uute klientide leidmiseks. Kui koduleht tundub kehva siis seostatakse seda automaatselt ka ettevõtte kvaliteediga. Seetõttu pakub Marketing Sharks kvaliteetseid kodulehti tervikuna.

Kodulehed valmistame WordPressi platvormile, mis on tavakasutajale lihtne ja arusaadav. Kodulehe tegemise juures jälgime, et see oleks kvaliteetselt teostatud, kasutajasõbralik ja vastaks tänapäeva veebistandarditele. Lisaks arvestame ettevõtte valdkonda, strateegiat ja eesmärke. Oma tugevuseks peamegi just seda, et lähtume kliendi ärilistest strateegiatest. Äriline strateegia loob põhja tehnilisele teostusele ja visuaalne pool on sellele abiks – mitte vastupidi. Kõik meie loodavad kodulehed on toimivad nutitelefonides, tahvelarvutites kui ka tavaarvutites. Kodulehe optimeerimine esmasel tasandil on samuti osa projektist, kui tellite kodulehe meilt! Järelteenustena on võimalik edasi minna erinevate internetiturunduse teenustega.

Meie tööprotsess on läbipaistev ning annab maksimaalse tulemuse kliendi jaoks.

Kodulehe tegemine: 10 sammu edukaks projektiks

Kohtumine meie või kliendi juures. Kaardistatakse olukord hetkel ja kliendi äristrateegiad. Sellest lähtuvalt luuakse kodulehe loome strateegia.
Lähtuvalt kodulehe strateegiast luuakse kodulehe struktuuri näidis, kus iga element on läbi mõeldud kandmaks edasi kliendi äristrateegiat.
Lähtuvalt UX struktuurist luuakse visuaalne disain, milline hakkab välja nägema kodulehekülg.
Disaini viimine WordPressile ja funktsionaalsuse programmeerimine W3C standardeid jälgides. 
Sisutekstide koostamine. Sisutekstide ja meedia lisamine kodulehele vastavalt kavale.
Testimine ja vigade parandused. W3C standardi test, skaleervuse ja erinevate seadmete test, kasutaja test.
Halduskoolituse läbiviimine kas meil või vajadusel kliendi kontoris. Koolituse käigus luuakse ka ekraanivideo, mida jagatakse hiljem kliendiga.
Kodulehe standard SEO seadistustööd. Lehe metade seadistused, sisupuu aktiveerimine, Google webmaster toolsi konto seadistus.
Turvamoodulite seadistused edaspidiseks monitoorimiseks ning lehe kaitseks. 
Lehe avalikuks tõstmine. Kogu lehest koopia loomine varunduse eesmärgil.

 

Marketing Sharks-i kogemus:

Viimased tööd

 • Tallinna Keskraamatukogu muusikaosakonna põhieesmärgiks on tagada Tallinna elanikele vaba juurdepääs informatsioonile, toetada elukestvat õppimist ja enesetäiendamist. Valmistasime neile multisite toega eridisainiga kodulehe.

  Tallinna Keskraamatukogu Muusikaleht

  Tallinna Keskraamatukogu muusikaosakonna põhieesmärgiks on tagada Tallinna elanikele vaba juurdepääs informatsioonile, toetada elukestvat õppimist ja enesetäiendamist. Valmistasime neile multisite toega eridisainiga kodulehe.

 • Tallinna Keskraamatukogu lasteosakonna põhieesmärgiks on tagada Tallinna elanikele vaba juurdepääs informatsioonile, toetada elukestvat õppimist ja enesetäiendamist. Valmistasime neile multisite toega eridisainiga kodulehe.

  Tallinna Keskraamatukogu Lasteleht

  Tallinna Keskraamatukogu lasteosakonna põhieesmärgiks on tagada Tallinna elanikele vaba juurdepääs informatsioonile, toetada elukestvat õppimist ja enesetäiendamist. Valmistasime neile multisite toega eridisainiga kodulehe.

 • AS Vallikraavi Kinnisvara pakub kvaliteetset kinnisvara teenust, leiab lahendused kliendi probleemidele ja küsimustele kinnisvara valdkonnas ning nõustab klienti kinnisvaratehingute nüanssides. Valmistasime neile eridisainiga veebilehe.

  Vallikraavi Kinnisvara

  AS Vallikraavi Kinnisvara pakub kvaliteetset kinnisvara teenust, leiab lahendused kliendi probleemidele ja küsimustele kinnisvara valdkonnas ning nõustab klienti kinnisvaratehingute nüanssides. Valmistasime neile eridisainiga veebilehe.

 • NordIn on modernne, kuid veidi vintage stiilis sisustuspood, kus on müügil laias valikus erinevaid põhjamaise disainiga tooteid. Valmistasime neile epoe toega kodulehe.

  Nordin

  NordIn on modernne, kuid veidi vintage stiilis sisustuspood, kus on müügil laias valikus erinevaid põhjamaise disainiga tooteid. Valmistasime neile epoe toega kodulehe.

 • Stofix on Soome ettevõte, kes tegeleb ehtsa tellisvoodri tootmisega. Valmistasime neile multisite toega eridisainiga lehe.

  Stofix

  Stofix on Soome ettevõte, kes tegeleb ehtsa tellisvoodri tootmisega. Valmistasime neile multisite toega eridisainiga lehe.

Referentsid

Meie koostööd Marketing Sharksiga iseloomustas keskendunud ja eesmärgipärane, samas ka piisavalt paindlik ja loominguline formaat. Kliendi mured ja ettepanekud ei jäänud tähelepanuta. Meile meeldis, et algses projektiplaanis fikseeritud lahendusest ei hoitud jäigalt kinni, vaid kohandati kliendi tegelikke vajadusi ja eesmärke teenivaks. Ning lõpptulemusega jäime väga rahule, Marketing Sharks lõi meile töövahendi, mida olime kaua oodanud.

Arvo Kask Dunker AS

Meie koostöö Marketing Sharks meeskonnaga oli meeldiv ja positiivne kogemus.

Marketing Sharksi näol on tegemist äärmiselt professionaalse ja motiveeritud ettevõttega.

Lisaks tooks esile nende paindlikkust, kaasamõtlemise tahet, agiilsust ja soovi luua kliendile maksimaalselt sobivaid lahendusi.

Marika Talpas-Taltsepp Marika Foto OÜ

Suurepärane koostööpartner, kes arvestab kliendi visiooniga ning pakub omapoolseid mõtteid, et saada parim soovitud tulemus.

Raul Kastan HN Steel OÜ

Koostöös Marketing Sharksiga analüüsisime, milliste märksõnadega potentsiaalne klient meid internetist otsib ning viisime enda kodulehe märksõnadega vastavusse, mille tulemusena päringute arv kodulehelt kolmekordistus!

Eva-Maria Egipt-Peenmaa Estonian Experience OÜ

Koostöö Marketing Sharksiga oli meeldiv ja professionaalne. Kõikidele küsimustele saime kiire ja selge vastuse. Tänu programmeerija headele ideedele ja abile saime valmis väga hea kodulehe.

Helena Helendi OÜ ITAK

Kodulehe loomine päevakorras? Palun võtke meiega ühendust alloleva vormi kaudu!eridisainiga erilahendustodavamat valmislahendustei oska öelda


0 kuni 1000€1000€ kuni 5000€5000€ ja rohkem