Kodulehe haldus ja kodulehe hooldus

Kodulehe haldus ja kodulehe hooldus

Kodulehe hooldus – oleme Teie kindel partner!

Koduleht vajab uuendust? Iga koduleht ja e-pood, mis on arendatud WordPressile, vajab aastas mitmeid kordi uuendamist. Kodulehe hooldus on teenus, mille käigus uuendatakse WordPressi ja kasutusel olevate moodulite versioone. See tagab, et koduleht või e-pood on turvaline ja turvarisk on maandatud oluliselt väiksemaks. Kodulehe hooldus on kriitiline teenus, ilma milleta võib koduleht mitte olla töökorras. See on nagu autohooldus, ilma hoolduseta olete ükspäev lihtsalt jalamees.

Teil on raskusi kodulehe haldusega? Kodulehe haldamine tundub lihtne aga siiski ei leia kohta, kus täpselt saab muuta mingit teksti või pilti. Haldus ehk kasutajatugi on tihti lehe halduses oluline säästmaks aega ja närve.

Kas saate kindel olla, et Teie leht on piisavalt turvatud? Proaktiivne kaitse rünnakute vastu, et leht oleks 24/7 töös ning toimiv.

Kokkuvõtvalt – kas teid vaevavad järgnevad küsimused?

Kui jah siis Marketing Sharks aitab kõikides nendes küsimustes ja probleemides – kiirelt ja mugavalt! Jätke kodulehe hooldus meie kanda ja saate rahulikult oma ärile keskenduda!

Meie meeskond on WordPressile pühendunud juba 10+ aastat!

Kodulehe haldus: probleemid ja kasutajatugi

Tihti on kodulehel vaja muuta mingit sisu, mille halduskohta ei leia üles või on abi vaja pisitööde osas. Haldusküsimus võib kulutada teie aega ja närve ning on hea omada kasutajatoe näol partnerit, kes teid selles osas aitab. Suur töö teie jaoks ja väike töö spetsialisti jaoks. Tihti on vaja abi saada just kiiresti. Ja raske on leida kohe kedagi, keda usaldada kodulehte või epoodi haldama. Hea on omada kontakti, kellele saate alati kirjutada või helistada ja kes teie murega ka koheselt tegeleb. Kodulehe haldus lahendab palju probleeme ning saate rahulikult tegeleda sellega, milles teie parem olete.

Kodulehe hooldus

Kodulehe hooldus on rangelt soovituslik teenus kõigle, kelle jaoks koduleht või epood mingitki tähtsust omab. Koduleht ja e-pood vajab hooldust, et funktsioneerida korralikult. Selleks teostatakse periooditi hooldust. Analüüsitakse jooksvalt probleemseid kohti, uuendatakse kodulehe mootorit ja mooduleid. Millal mida vaja teha ja mis järjekorras nii, et kõik toimiks ilusti, on hea spetsialisti käes lihtne. Teostades hooldustööd ise või lasta seda teha kellegi amatööri poolt on väga riskantne. Ei ole harvad, kus uuenduse käigus funktsionaalsus hävineb või jookseb kogu koduleht maha. Hea spetsialist järgib dokumentatsiooni ning teostab hooldustöid korretselt sealjuures tehes kodulehest ennem koopia oma arendusserverisse vältimaks võimalike kahjusid. Oluline on ka testimine ja veendumine, et kõik töötab korretselt – alles siis viiakse hooldatud leht aktiivsesse olekusse.

Kodulehe arenduspartner

Vaja luua uus maandumisleht kampaania jaoks või tekkis idee lisada kodulehele midagi, mida halduses teha ei saa – vajate arenduspartnerit. Arenduspartneri leidmine on samas omajagu tülikas ja keeruline. Pakume püsiklientidele lisaarendustööde osas kõrgendatud tähelepanu, et teie planeeritavad arendustööd saaksid eeliskohtlemise ning kiirendatud tähelepanu võrreldes tavakliendiga. Olgu see arendus pisike või suur – püsiklient saab alati oma arendusplaanidega meie poole pöörduda. Kliendid saavad läbi projektijuhtimistarkvara näha erinevate ülesannete kulgu, suhelda vajadusel nii arendaja, projektijuhi kui ka teiste osapooltega. Lihtne sissetöötatud protsess säästab oluliselt töötunde ja raha.

Projektijuht

Tihti on arendajad lihtsalt arendajad. Nad toimetavad kapi taga ja nendega suhtlemine on aeganõudev protsess. Meie meeskonnas on olemas aktiivne projektijuht, kes ise on proaktiivne ning ei vaja teiepoolset utsitamist. See on lisandväärtus, mida igaltpoolt ei leia.

Tarkvarad

Kastutame hooldusklientide tarbeks endaloodud tarkvara. Mis annab meile kiirelt teada kriitilistest probleemidest ning aitab tugevalt kaasa meie reageerimiskiirusele kui ka probleemide lahendamisele. Lisaks omaloodud tarkvarale kasutame ka projektijuhtimistarkvara, mis aitab koondada erinevaid ülesandeid ning suhtlemist.

Aitame teid ennem kui probleem on käes

Saatke meile päring ja me võtame teiega ühendust!