Kodulehe haldus ja kodulehe hooldus

Kodulehe haldus ja kodulehe hooldus

Kodulehe hooldus – oleme Teie kindel partner!

Koduleht vajab uuendust? Iga koduleht ja e-pood, mis on arendatud WordPressile, vajab aastas mitmeid kordi uuendamist. Uuendatakse WordPressi ja kasutusel olevate moodulite versioone. See tagab, et koduleht või e-pood on turvaline ja turvarisk on maandatud oluliselt väiksemaks.

Teil on raskusi kodulehe haldusega? Kodulehe haldamine tundub lihtne aga siiski ei leia kohta, kus täpselt saab muuta mingit teksti või pilti. Haldus ehk kasutajatugi on tihti lehe halduses oluline säästmaks aega ja närve.

Kas saate kindel olla, et Teie leht on piisavalt turvatud? Proaktiivne kaitse rünnakute vastu, et leht oleks 24/7 töös ning toimiv.

Kokkuvõtvalt – kas teid vaevavad järgnevad küsimused?

Kui jah siis Marketing Sharks aitab kõikides nendes küsimustes ja probleemides – kiirelt ja mugavalt! Võtke meiega ühendust ja lahendame Teie probleemid juba täna!

Meie meeskond on WordPressile pühendunud juba 10+ aastat!

Turvalisuse faktid

WordPressi on kasutusel maailmas 30.5% kõikidest kasutusel olevatest kodulehtedest ja see teeb sisuhaldusplatvormide turuosaks 60.1%. Paljud nendest lehtedest on ebaturvalised. Peamiselt seetõttu, et kasutusel on vana versioon WordPressist. Samuti on levinud turvarisk seotud erinevate moodulitega, mis on lehel kasutusel. Kas siis on nende verisoon samuti aegunud või on kasutusel tundmatu moodul, mis oma olemuselt on juba turvarisk.

“73.2% WordPressi installatsioonidest on kergesti rünnatavad, mida on võimalik kergesti tuvastada vabalt saadavate automaatsete tööriistadega” – WpWhiteSecurity.com

“Ainult 39% WordPressi lehtedest jooksevad viimase versiooni peal (4.8 versiooni ajal)” – WordPress

“53% ettevõtetest kogesid rohkem rünnakuid võrreldes aasta varasemaga” – cybersecurity.isaca.org

“Ainult 40% WordPressi lehtedest on viimase veriooni peal” – TorqueMag.io

“Ainult 40% of WordPressi lehtedest jooksevad php versioon 7.2 peal (väite ajal uusim php versioon)” – WordPress.org

“18 miljonit WordPressi kasutajate kontot lekkisid viimasest suuremast WordPressi rünnakust” – Skilled

Saame väita, et vähemalt iga kodulehekülg või e-pood saab nädalas mitu korda rinda pista rünnakuga, mis proovib leida kodulehe või e-poe nõrku kohti ning selle üle kontrolli saada. Ei ole avalik saladus ka see, et kodulehti, mis on zombistatud, on maailmas miljoneid – ilma, et nende omanikud sellest teadlikud oleksid. Enamus kodulehtede ja e-poodide omanikud isegi ei tea kui haavatavad nende lehed on. Kas teie olete kursis kui kuulikindel on teie koduleht või epood? Meie meeskond on proaktiivne ning ennetab probleeme juba algusjärgus. See tagab tõrgeteta e-poe või kodulehe toimimise ja teie tehtud investeering ei kao kurjade häkkerite kätesse, kes seda oma huvides ära kasutavad.

Kodulehe haldus: probleemid ja kasutajatugi

Tihti on kodulehel vaja muuta mingit sisu, mille halduskohta ei leia üles või on abi vaja pisitööde osas. Haldusküsimus võib kulutada teie aega ja närve ning on hea omada kasutajatoe näol partnerit, kes teid selles osas aitab. Suur töö teie jaoks ja väike töö spetsialisti jaoks. Tihti on vaja abi saada just kiiresti. Ja raske on leida kohe kedagi, keda usaldada kodulehte või epoodi haldama. Hea on omada kontakti, kellele saate alati kirjutada või helistada ja kes teie murega ka koheselt tegeleb. Kodulehe haldus lahendab palju probleeme ning saate rahulikult tegeleda sellega, milles teie parem olete.

Kodulehe hooldus

Kodulehe hooldus on rangelt soovituslik teenus kõigle, kelle jaoks koduleht või epood mingitki tähtsust omab. Koduleht ja e-pood vajab hooldust, et funktsioneerida korralikult. Selleks teostatakse periooditi hooldust. Analüüsitakse jooksvalt probleemseid kohti, uuendatakse kodulehe mootorit ja mooduleid. Millal mida vaja teha ja mis järjekorras nii, et kõik toimiks ilusti, on hea spetsialisti käes lihtne. Teostades hooldustööd ise või lasta seda teha kellegi amatööri poolt on väga riskantne. Ei ole harvad, kus uuenduse käigus funktsionaalsus hävineb või jookseb kogu koduleht maha. Hea spetsialist järgib dokumentatsiooni ning teostab hooldustöid korretselt sealjuures tehes kodulehest ennem koopia oma arendusserverisse vältimaks võimalike kahjusid. Oluline on ka testimine ja veendumine, et kõik töötab korretselt – alles siis viiakse hooldatud leht aktiivsesse olekusse.

Kodulehe arenduspartner

Vaja luua uus maandumisleht kampaania jaoks või tekkis idee lisada kodulehele midagi, mida halduses teha ei saa – vajate arenduspartnerit. Arenduspartneri leidmine on samas omajagu tülikas ja keeruline. Pakume püsiklientidele lisaarendustööde osas kõrgendatud tähelepanu, et teie planeeritavad arendustööd saaksid eeliskohtlemise ning kiirendatud tähelepanu võrreldes tavakliendiga. Olgu see arendus pisike või suur – püsiklient saab alati oma arendusplaanidega meie poole pöörduda. Kliendid saavad läbi projektijuhtimistarkvara näha erinevate ülesannete kulgu, suhelda vajadusel nii arendaja, projektijuhi kui ka teiste osapooltega. Lihtne sissetöötatud protsess säästab oluliselt töötunde ja raha.

Aitame teid ennem kui probleem on käes

Saatke meile päring ja me võtame teiega ühendust!