Kodulehe haldus ja püsihooldus

13. jaanuar 2016
1
Minut lugemiseks

Viimasel ajal on veebirünnakute maht kodulehtedele märkimisväärselt suurenenud. Teie koduleht peab olema pidevalt uuendatud ning 24/7 turvajälgimise all. Vastasel juhul on aja küsimus kuni keegi pahalane Teie kodulehele sisse murrab ning seda kurjasti ära kasutab. See omakorda võib negatiivselt mõjutada klientide suhtumist Teisse kui ka otseselt otsingumootorite positsioone. Tihtipeale on ka olukorra taastamine suhteliselt kallis, kuna pahalane tuleb eemaldada ja eelnev seisukord taastada ning lisaks tuleks siis teha suuremad uuendused, mis omakorda nõuavad arendajate lisaarendusi, et koduleht endiselt toimiks.

Seetõttu on täna ülioluline pidevalt kodulehte uuendada, nii platvormi kui ka moodulite näol. Lisaks on oluline seda kõike monitoorida. Toonitaks, et tavaliselt eeldab uuendamine ka aeg-ajalt programmeerimise töid, millega tavakasutaja võib hätta jääda.

Marketing Sharks on välja töötanud püsihooldusteenuse, milles sisaldub kodulehe haldus, monitoorimine, uuendused ja muud vajalikud toimingud, et koduleht oleks toimiv ja kaitstud.

Kui Teie koduleht asub WordPressil ja Te soovite igakuist turvalist püsihooldust, palun võtke meiega ühendust siit: Kodulehe haldus ja kodulehe hooldus

 

Autorist lähemalt

Tanel Taluri

Tanel on üle 24 aasta tegutsenud IT valdkonnas. Tema eelnev kogemus IT kasutajatoes, müügitöös, projekti- ja ärijuhtimises aitab näha valdkonna tervikpilti. Tema üheks kireks on just uute internetiturunduse tööriistade testimine. Vabal ajal meeldib talle käsitööõlut pruulida ning kui väga igav on, siis käib ta jooksmas.

KOHTUMINE?

Tule personaalsele konsultatsioonile