E-poe tegemine WordPressile

Tanel Taluri

Kvaliteetse e-poe tegemine on tänapäeval keeruline. Elemente mida silmas pidada on suhteliselt palju. Vale valiku tegemine võib tähtendada mitte toimivat e-poodi.

Esiteks tuleb analüüsida klientide segmente, äri strateegiaid, sihtturge ja sealt tulenevalt juba luua korralik raamistik (UX), mille peale luuakse eridisain, mis on mobiilisõbralik. Järgmises etapis on arendustööd sealhulgas ka vajadusel liidestamised erinevate majandustarkvaradega.

Peale arendustöid toimub korralik testimine ning otsimootorite jaoks optimeerimine orgaanilise nähtavuse tõstmiseks. Loodavale e-poele tuleb kindlasti lisada erinevad statistika kogumise tööriistad nagu Google Analytics ja seal omakorda seadistada e-poe eesmärgid. See kõik aitab parendada ning luua strateegiad e-poe paremaks toimivuseks.

Kindlasti soovitame e-poe käivitamisel toetada e-poodi otsimootori turundusteenustega nagu Google AdWords ja kodulehe optimeerimine.

E-poodide platvorme on maailmas tuhandeid. Tuntumad neist, mis baseeruvad vabavaral on WordPressil põhinev WooCommerce ja eraldiseisev Magento. Neid kasutatakse ka Eestis enim. Marketing Sharks on spetsialiseerunud WordPressil põhinevale WooCommerce rakendusele. See võimaldab sisuliselt kõike, mida üks e-pood vajab. Oleme teinud lihtsaid e-poode kui ka väga suuremahulisi e-poode, mis on ka näiteks liidestatud erinevate majandustarkvaradega nagu Oscar, Directo, Ladu20, AXAPTA jne.

E-poe haldus on WordPressi platvormil, mis on tavakasutajale lihtne ja arusaadav. E-poe juures jälgime, et see oleks kvaliteetselt teostatud, kasutajasõbralik ja vastaks tänapäeva veebistandarditele. Kõik meie loodavad e-poed toimivad nutitelefonides, tahvelarvutites kui ka tavaarvutites.

Meie tööprotsess on läbipaistev ning annab maksimaalse tulemuse kliendi jaoks.

E-poe tegemine: 10 sammu edukaks projektiks


Kohtumine kliendiga meie või kliendi juures. Kaardistatakse olukord hetkel ja kliendi äristrateegiad. Sellest lähtuvalt luuakse e-poe strateegia.


Lähtuvalt e-poe strateegiast luuakse kodulehe struktuuri näidis, kus iga element on läbi mõeldud kandmaks edasi kliendi äristrateegiat, luues kliendile maksimaalselt kasu.


Lähtuvalt UX struktuurist luuakse visuaalne disain, milline hakkab välja nägema e-poe välimus.


E-poe disaini viimine WordPressile ja funktsionaalsuse programmeerimine W3C standardeid jälgides.


Sisutekstide koostamine. Sisutekstide ja meedia lisamine vastavalt kavale.


Testimine ja vigade parandused. W3C standardi test, skaleervuse ja erinevate seadmete test, kasutaja test.


Halduskoolituse läbiviimine kas meil või vajadusel kliendi kontoris. Koolituse käigus luuakse ka ekraanivideo, mida jagatakse hiljem kliendiga.


E-poe standard SEO seadistustööd. Lehe metade seadistused, sisupuu aktiveerimine, Google webmaster toolsi konto seadistus.


Turvamoodulite seadistused edaspidiseks monitoorimiseks ning lehe kaitseks.


Lehe avalikuks tõstmine. Kogu lehest koopia loomine varunduse eesmärgil.

Küsimusi ja vastuseid on palju seetõttu soovitame kindlasti ennem otsuse tegemist meiega kohtuda!

Palun võtke meiega ühendust alloleva vormi kaudu! Või helistage +372 6418 177


JahEiEi oska öelda

Marketing Sharks-i kogemus:

Viimased tööd

 • Tallinna Keskraamatukogu muusikaosakonna põhieesmärgiks on tagada Tallinna elanikele vaba juurdepääs informatsioonile, toetada elukestvat õppimist ja enesetäiendamist. Valmistasime neile multisite toega eridisainiga kodulehe.

  Tallinna Keskraamatukogu Muusikaleht

  Tallinna Keskraamatukogu muusikaosakonna põhieesmärgiks on tagada Tallinna elanikele vaba juurdepääs informatsioonile, toetada elukestvat õppimist ja enesetäiendamist. Valmistasime neile multisite toega eridisainiga kodulehe.

 • Tallinna Keskraamatukogu lasteosakonna põhieesmärgiks on tagada Tallinna elanikele vaba juurdepääs informatsioonile, toetada elukestvat õppimist ja enesetäiendamist. Valmistasime neile multisite toega eridisainiga kodulehe.

  Tallinna Keskraamatukogu Lasteleht

  Tallinna Keskraamatukogu lasteosakonna põhieesmärgiks on tagada Tallinna elanikele vaba juurdepääs informatsioonile, toetada elukestvat õppimist ja enesetäiendamist. Valmistasime neile multisite toega eridisainiga kodulehe.

 • AS Vallikraavi Kinnisvara pakub kvaliteetset kinnisvara teenust, leiab lahendused kliendi probleemidele ja küsimustele kinnisvara valdkonnas ning nõustab klienti kinnisvaratehingute nüanssides. Valmistasime neile eridisainiga veebilehe.

  Vallikraavi Kinnisvara

  AS Vallikraavi Kinnisvara pakub kvaliteetset kinnisvara teenust, leiab lahendused kliendi probleemidele ja küsimustele kinnisvara valdkonnas ning nõustab klienti kinnisvaratehingute nüanssides. Valmistasime neile eridisainiga veebilehe.

 • NordIn on modernne, kuid veidi vintage stiilis sisustuspood, kus on müügil laias valikus erinevaid põhjamaise disainiga tooteid. Valmistasime neile epoe toega kodulehe.

  Nordin

  NordIn on modernne, kuid veidi vintage stiilis sisustuspood, kus on müügil laias valikus erinevaid põhjamaise disainiga tooteid. Valmistasime neile epoe toega kodulehe.

 • Stofix on Soome ettevõte, kes tegeleb ehtsa tellisvoodri tootmisega. Valmistasime neile multisite toega eridisainiga lehe.

  Stofix

  Stofix on Soome ettevõte, kes tegeleb ehtsa tellisvoodri tootmisega. Valmistasime neile multisite toega eridisainiga lehe.

Referentsid

Meie koostööd Marketing Sharksiga iseloomustas keskendunud ja eesmärgipärane, samas ka piisavalt paindlik ja loominguline formaat. Kliendi mured ja ettepanekud ei jäänud tähelepanuta. Meile meeldis, et algses projektiplaanis fikseeritud lahendusest ei hoitud jäigalt kinni, vaid kohandati kliendi tegelikke vajadusi ja eesmärke teenivaks. Ning lõpptulemusega jäime väga rahule, Marketing Sharks lõi meile töövahendi, mida olime kaua oodanud.

Arvo Kask Dunker AS

Meie koostöö Marketing Sharks meeskonnaga oli meeldiv ja positiivne kogemus.

Marketing Sharksi näol on tegemist äärmiselt professionaalse ja motiveeritud ettevõttega.

Lisaks tooks esile nende paindlikkust, kaasamõtlemise tahet, agiilsust ja soovi luua kliendile maksimaalselt sobivaid lahendusi.

Marika Talpas-Taltsepp Marika Foto OÜ

Suurepärane koostööpartner, kes arvestab kliendi visiooniga ning pakub omapoolseid mõtteid, et saada parim soovitud tulemus.

Raul Kastan HN Steel OÜ

Koostöös Marketing Sharksiga analüüsisime, milliste märksõnadega potentsiaalne klient meid internetist otsib ning viisime enda kodulehe märksõnadega vastavusse, mille tulemusena päringute arv kodulehelt kolmekordistus!

Eva-Maria Egipt-Peenmaa Estonian Experience OÜ

Koostöö Marketing Sharksiga oli meeldiv ja professionaalne. Kõikidele küsimustele saime kiire ja selge vastuse. Tänu programmeerija headele ideedele ja abile saime valmis väga hea kodulehe.

Helena Helendi OÜ ITAK