Google AdWords

01. november 2013
1
Minut lugemiseks

Meil on hea meel teatada, et nüüdsest on Marketing Sharks-i meeskonnas olemas kaks Google AdWords Individual sertifitseeritud spetsialisti. Eksam oli keeruline ning ajamahukas. Eksam koosnes kahest osas Google Advertising Fundamentals Exam ja Search Advertising Advanced Exam. Esimese puhul pidi vastama 90 küsimusele 120 minuti jooksul ning edukaks soorituseks pidi vastama õieti 85% küsimustele. Teise puhul pidi vastama 99 küsimusele 120 minuti jooksul ning edukaks soorituseks pidi vastama õieti 80% küsimustele.

Nüüdsest saame oma klientidele pakkuda parimaid tulemusi Google reklaami teenuste osas. Ads teenustega mida oma klientidele pakume saate lähemalt tutvuda siit: https://marketingsharks.ee/google-ads-reklaam/

Autorist lähemalt

Diana Taluri

Diana on viimased 16 aastat olnud tegev Interneti meediamaastikul, kus peamiselt nõustanud Eesti ettevõtteid reklaamikampaaniate ja erinevate projektide osas. Oma turundusalaseid teadmisi käis ta täiendamas EBS-i magistratuuris, mille lõpetas 2009. aastal. Vabal ajal meeldib talle tegeleda käsitööga ning reisida.

KOHTUMINE?

Tule personaalsele konsultatsioonile