Google prillid ehk Google glasses

15. mai 2013
1
Minut lugemiseks

Viimasel ajal on erinevates foorumites ning ajakirjades palju räägitud Google Glasses nimelisest tootest. Nimelt Google planeerib avalikult müüki paisata tõenäoliselt selle aasta lõpus või siis järgmise aasta alguses uudse tehnoloogiaga prillid. Need prillid on varustatud väikese ekraaniga kuhu saab kuvada erinevat informatsiooni. Põhimõtteliselt on siis nende kujul tegemist miniatuurse nutitelefoniga. Google prillide abil saab siis pildistada, lindistada videosi, navigeerida, otsida infot ja kasutada isegi tõlkimisteenust. Kuna asi on hetkel väga kuum – siis toimub ka pidev areng ehk võimalused, mida nendega teha saab aina suurenevad.

Turunduslikust aspektist rääkides Google väitis, et antud “keskkonda” pole plaanis reklaami esialgu vahendama hakata. Aga aplikatsioonide arendus on seejuures piiramatu. Aplikatsioone saab sinna arendada juba täna ning nende arendus on tehtud väga lihtsaks. Meie meeskond on juba esimesed katsetused teinud ja tundub, et järgmine e-turunduse mull on just nende prillide sisse pandud 🙂

glass_photos4-580-75

Kel rohkem huvi vaadake : http://www.google.com/glass/start/what-it-does/

Autorist lähemalt

Tanel Taluri

Tanel on üle 24 aasta tegutsenud IT valdkonnas. Tema eelnev kogemus IT kasutajatoes, müügitöös, projekti- ja ärijuhtimises aitab näha valdkonna tervikpilti. Tema üheks kireks on just uute internetiturunduse tööriistade testimine. Vabal ajal meeldib talle käsitööõlut pruulida ning kui väga igav on, siis käib ta jooksmas.

KOHTUMINE?

Tule personaalsele konsultatsioonile