Sotsiaalmeedia koolitus

02. august 2012
1
Minut lugemiseks

Läbisin 3. veebruaril 2012 sotsiaalmeedia koolituse Austraalia Meedia koolis Sydneys, et teada saada kõige uuemaid turundusnippe ja -trende, et meie klient oleks sammu võrra teistest ees oma turundustegevuses. Ma ei seadnud sellele kursusele suuri nõudeid, kuna olin juba pikemat aega ennast sotsiaalmeedia turunduse teemadel harinud, lisaks on tugeva vundamendi loonud turunduse magistrikraad ja tosin aastat töökogemust konkurentsitihedas internetireklaami valdkonnas.

certificate1

Sellest lähtuvalt soovin klientidele jagada omandatud teadmisi, et üheskoos välja töötada just Sinu ettevõttele sobiv sotsiaalmeedia strateegia. Marketing Sharks pakub uue teenusena ka ettevõtte-siseseid sotsiaalmeedia turunduse koolitusi, kus lähtuvalt ettevõtte valdkonnast pööratakse tähelepanu õigetele kanalitele. Miks sotsiaalmeedia koolitus – õpitakse tundma kanali tööriistu ja erinevaid turundamisvõtteid, mis on omased just valitud kanalile. Kui soovid ettevõtte-sisest koolitust või lihtsalt konsultatsiooni, registreeri tasuta konsultatsioonle kontaktivormi kaudu klikkides siin!

Klikka meie koolituste lehele ja vali endale sobiv koolitus!

Autorist lähemalt

Diana Taluri

Diana on viimased 16 aastat olnud tegev Interneti meediamaastikul, kus peamiselt nõustanud Eesti ettevõtteid reklaamikampaaniate ja erinevate projektide osas. Oma turundusalaseid teadmisi käis ta täiendamas EBS-i magistratuuris, mille lõpetas 2009. aastal. Vabal ajal meeldib talle tegeleda käsitööga ning reisida.

KOHTUMINE?

Tule personaalsele konsultatsioonile