Teenused

Digiturundus

Turundus, mis toob kodulehele või e-poele uusi kliente. Kliendi ärianalüüsist lähtuv teenus, mis kasutades õigeid kanaleid toob just neid kliente/külastusi, kes reaalselt ka konverteeruvad. Siia alla kuuluvad kõik digiturunduse kanalid, mis aitavad kliendil saavutada paremaid müügitulemusi.

Digitaliseerimine

Äri digitaliseerimine ja automatiseerimine on nüüd ellujäämise küsimus. Kõik, kes sellega arvestavad ja oma äriprotsessid ümber optimeerivad, liiguvad järmisesse etappi!

SEO teenus

Kõik äriettevõtted soovivad olla nähtavad oma teenuste ja toodetega klientidele. Statistika põhjal saab väita, et 99% inimesi ei vaata kaugemale otsingutulemustes kui esimene lehekülg. Seetõttu tekib konkurents, kes asub oma toote või teenusega otsingutulemustes eespool. Kodulehe optimeerimine ehk SEO on teenus, millega parandatakse interneti otsingumootorites kuvatavaid positsioone märksõnade lõikes.

Disain & Bränding

Esimene samm digitaalses maailmas algab sellest. Korralik stiiliraamat koos logoga, läbimõeldud strateegia lähtuvalt kliendi äri strateegiast. Kasutajakogemuse disain jpm. Kõik selleks, et vundament, millele rajatakse edasised internetiturunduse elemendid, saaks tugev ja toimiv.

Kodulehe erilahendused

Kliendi strateegiast ja äri spetsiifikast lähtuv erilahendus, mis sisaldab endas põhjalikku analüüsi ja teostust. Kasutajakogemuse raamistikule loome disaini, mis lähtub kliendi ärist. Programmeerimisel võimalikud erinevad liidestamised kolmandate majandustarkvaradega. Erilahendus sobib kõigile kellele koduleht on enam kui pelgalt visiitkaart ja kes soovivad saavutada parima tulemuse. Loe edasi: Kodulehe tegemine, millest alustada?

Kodulehe valmislahendused

Lihtsam ja kiirem kodulehe arendus kliendile. Valime kliendi äri spetsiifikast sobiva valmispõhja, mida kohendame ning programmeerime sobivaks. Testime ja koolitame kliendi kodulehte haldama. Valmislahendus sobib kliendile kelle eelarve ei võimalda personaalset erilahendust ning kes soovib kiiret ja lihtsat kodulehe lahendust.

E-poe erilahendused

E-poe arendused WordPressile. Keerukamad ja lihtsamad lahendused koos liidestustega kolmandate osapoolte majandustarkvaradega kui ka ilma. Korralik teostus ja testimine tagab vigadeta e-poe toimimise. Kliendile tehtav koolitus annab lihtsa ülevaate kuidas e-poodi edaspidi hallata. E-poode oleme teostanud nii suurtele kui ka väikestele ettevõtetele. Loe edasi, e-poe tegemine – kuidas alustada?

E-poe valmislahendused

e-poe valmislahendused

E-poe valmislahenduste arendused WordPressile. Keerukamad ja lihtsamad lahendused koos liidestustega kolmandate majandustarkvaradega kui ka ilma. Sobib ettevõtetele, kelle eelarve on väiksem ja kellel puudub vajadus unikaalse ja omanäolise lahenduse osas.

Kodulehe või e-poe haldus

Täis hooldusteenus WordPressil asuvale kodulehele või e-poele. Teenus sisaldab endas kodulehe muudatusi, pisiarendusi ja turvamonitoorimist. Teenus tagab kliendile tõrgeteta lehe toimimise ning klient ei pea muretsema pahalaste ega ka haldusprobleemide pärast.

WordPressi arendustööd

Erinevad arendustööd olemasolevatele kui ka uutele WordPressi kodulehtedele kui ka e-poodidele. Oleme kvaliteetarendaja, kes tagab puhta ning standardse koodi lähtudes WordPressi raamistikust. Soovite liidestusi, erinevad funktsionaalsusi, parandusi või uut moodulit siis on see õige valik kuhu pöörduda. Loe edasi: Kodulehe arendaja, kuidas valida?